Santander Bank

Frontend Developer

Warsaw, Poland Wroclaw, Poland
Angular Java CSS HTML TypeScript
Description

Country: Poland

O projekcie: Praca w IT - Santander

Poszukujemy Frontend Developera do obszaru: IT Area FIN  (opis w linku)

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz dbanie o jakość i czytelność kodu
  • tworzenie testów jednostkowych
  • code review
  • współpraca z analitykami oraz testerami podczas tworzenia zmian
  • obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującym procesem wsparcia produkcyjnego aplikacji
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • znajomość technologii Angular, Type Script, Java Script, CSS, HTML, RxJS, Karma, Jasmine, RWD
  • znajomość Redux, Jest
  • znajomość pracy w Agile

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy z Javą, Springiem, Dockerem
  • umiejętność konfiguracji narzędzi CI/CD
  • znajomość standardu WCAG
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

Technologie: Angular, TypeScript

To, co oferujmy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • mentora, który wprowadzi cię w pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

There are more than 50,000 engineering jobs:

Subscribe to membership and unlock all jobs

Engineering Jobs

50,000+ jobs from 4,500+ well-funded companies

Updated Daily

New jobs are added every day as companies post them

Refined Search

Use filters like skill, location, etc to narrow results

Become a member

🥳🥳🥳 249 happy customers and counting...

Overall, over 80% of customers chose to renew their subscriptions after the initial sign-up.

Cancel anytime / Money-back guarantee

Wall of love from fellow engineers