Santander Bank

DATA SCIENTIST

Wroclaw, Poland
Python R SQL
Description

Country: Poland

Data Scientist

Obecnie do Departamentu CRM i Analiz w Centrali Banku we Wrocławiu
poszukujemy osoby na stanowisko:

DATA SCIENTIST (UMOWA NA ZASTĘPSTWO)
Miejsce pracy: Wrocław

Kluczowe zadania:

  • Tworzenie modeli ML dla obszaru CRM (głównie algorytmy klasyfikacyjne)
  • Współpraca w poszerzaniu zbioru stosowanych metod uczenia maszynowego w Zespole
  • Współpraca przy rozwoju narzędzi wdrażania modeli na produkcję
  • Współpraca z opiekunami struktur bazodanowych w celu efektywnego wykorzystania zbieranych danych do celów predykcyjnych

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu zarówno algorytmów interpretowalnych jak i nieinterpretowalnych (np. xgboost, sieci neuronowe)
  • Wykształcenie techniczne (preferowane matematyczne, informatyczne)
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka Python lub R
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka SQL
  • Samodzielność w działaniu i chęć poszerzania swojej wiedzy
  • Inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość języka polskie na poziomie ojczystym.

W ramach Grupy mamy silną Kulturę Ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem

There are more than 50,000 engineering jobs:

Subscribe to membership and unlock all jobs

Engineering Jobs

50,000+ jobs from 4,500+ well-funded companies

Updated Daily

New jobs are added every day as companies post them

Refined Search

Use filters like skill, location, etc to narrow results

Become a member

🥳🥳🥳 264 happy customers and counting...

Overall, over 80% of customers chose to renew their subscriptions after the initial sign-up.

Cancel anytime / Money-back guarantee

Wall of love from fellow engineers